FAQ koronavirus - covid-19

Víme, že tato situace není lehká a proto jsme pro Vás připravili pár řádků, odpovědí na Vaše nejčastější dotazy. Nebojte se, nejsou to žádné sálo dlouhé rozbory nemoci. Jsme všichni dospělí a víme, co je pro nás dobré. Jen prosím nepodceňujme tuto situaci.
Moc se na Vás těším ať u Vašich objednávek, které si můžete udělat na našem eshopu a nebo při návštěvě naše obchůdku ve Vamberku.  Do té doby na sebe prosím dávejte pozor, buďte obezřetní ale i shovívaví k lidem kolem Vás. 

Přeji Vám krásný den a zdraví Mája z www.prodej-mi-latky.cz

 


 

Výjimečný, nouzový stav - funguje e-shop www.prodej-mi-latky.cz?

ANO

 

Výjimečný, nouzový stav - funguje kamenná prodejna?
NE - ale máme pro Vás připravené výdejové okénko

 

Obchod dle poslední vyhlášky státu může být otevřený?
NE - a proto máme zavřeno. 

 

Jak odesíláme balíky?

Balíky odesíláme každý den. Balíky odesíláme přes Českou poštu, Zásilkovnu a díky zprostředkování Zásilkovny i kurýrní služby - DPD. Byli by jsme velice rádi, kdyby jste i Vy byli obezřetní a vyvarovali se zbytečnému vycházení z Vašich domovů a proto nyní doporučujeme využívat DPD a Českou poštu. 

 

Jak nejlépe platit za objednávky?

Doporučujeme úhradu převodem na účet, nebo platební kartou on-line. Opět se budu opakovat, ale je lepší se vyhnout té největší virové zátěži, kterou bez pochyb jsou peníze které projdou bezpočet rukama, prostředím.

 

Koronavirus - covid-19 a šití?

To bych řekla, že je nejlepší ochrana jaká může být. Šití, pokud se tedy daří, Vás uvedete do psychické pohody a nebude mít čas se stresovat a zatěžovat se už tak špatnou situací u nás v republice. A to nejdůležitější :-) dělejte si radost, dělejte radost. Ušijete si nějaký pěkný kousek a tím obohatíte svůj šatník, nebo udělejte radost někomu blízkému, jako jsou Vaše děti, manžel... Nebo udělejte něco pro dobro společnosti a ušijete látkové roušky, muchláčky pro malé děti do nemocnic anebo nějaké malé roztomilosti pro nemocné... těch možností komu udělat radost je hromada. Tak proč nevyužít "trochu" toho volného času, pokud jste musíte být doma a neudělat někomu radost.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.