Jak se mi šilo - Dětský střih Pavlínka od Živé střihy

 Kopie návrhu Zažloutlý Květinový Výprodej Post na Facebook

JAK SE MI ŠILO  - Ano dámy, toto jsou články právě pro Vás aby jste se dozvěděly, jak se mi co šilo. Aby jste se nebály do toho také pustit. Ještě Vám k tomu řeknu vychytávky, na které jsem přišla při šití a nebo mé zkušenosti s materiálem, který jsem použila a proč.

 

Dětský střih Pavlínka od Živé střihy.cz

Už je to nějakou dobu, co jsem viděla na FB skupince Kelišky dámskou verzi tohoto střihu a pátrala jsem po zdroji. Objevila jsem pro mně zatím neznámou stránku se střihy - Živé střihy. Byla jsem velice mile překvapena, že jsem tu našla tento střih i v dětské verzi. A tak co si budeme povídat koupila jsem si oba. Na dětském, menším, jednodušší si to vyzkouším a pak si ušiji pro sebe dámskou verzi. 

Zakoupila jsem si tyto střihy a přišlo milé překvapení. Měla jsem tu několik možností, ze kterých sem si mohla vybrat. Po pravdě mít takhle dokonale zpracované střihy, abych si mohla vytvořit střih na mírů a nebo si vytiskla střihy v několika provedeních, mě zcela mile překvapilo a přijde mi to zcela famózní. A řekla bych, že i ojedinělé. Nevím jak Vy dámy, ale toto bylo mé poprvé, kdy jsem se setkala s tak rozpracovanou nabídkou. 

 • Střih na míru - zde si zakoupíme celou velikostní řadu střihů, ale budou zde zahrnuty parametry, které zadáte. To znamená, že například u šatů můžete mít vel. 38 přes prsa, ale přes boky vel. 40. Střih se upraví a dostanete skvěle padnoucí střih. Je zde několik možností jak se ke střihu na míru propracovat. 
 • Konfekční velikosti - zde si zakoupíme celou velikostní řadu střihů, se základními konfekčními parametry. Tak jak jsem zvyklí. 

Další překvapení přišlo u tisku střihu, kde máte opět několik možností jak si střih vytisknout. 

 • Klasické předpřipravené tiskové sestavy, kde si můžete i tak zvolit tisk dílů vedle sebe, černobíle, barevně....
 • Vlastní tisková sestava - Vytvoření vlastního pdf, kde si můžete přesně nakonfigurovat tisk střihu. Můžete si zde zvolit:
  • díly přes/vedle sebe
  • libovolné velikosti
  • barevné/černobílé čáry
  • s/bez přídavku
  • nastavení velikosti přídavků
  • nastavení velikosti papíru

 Tak že jedním dechem bych řekla, že Živé střihy jsou milým překvapením v celé záplavě nabízených střihů. Jen tak dát a budu držet palce. 

 

A jak se šil? Dětský střih Pavlínka od Živé střihy.cz

Perfektně. Podporou mi byl skvěle zpracovaný video návod, kde jsem sice musela přecvakávat mezi dámskou a dětskou verzí, protože v každém návodu je kousek, ale to vůbec nevadí. Je to pochopitelné, když máte v nabídce 2 stejné střihy. 

Spotřeba: 90cm
Velikost: 116
Střih: Dětský střih Pavlínka, Živé střihy


Materiál: Použila jsem teplákovinu - Holčičky v šíři 180cm z našeho eshopu Prodej mi látky. Tento materiál je doporučený od autorky střihu. Díky teplákovině jsou šaty trčavější a krásně drží tvar. 

Šití: Šilo se krásně. Video návod je přehledný a pochopitelný.

Úpravy: To bych ani nebyla já, kdybych si něco neudělala podle sebe. V org. střihu je u výstřihu podsádla, do které jsem se nepouštěla a udělala jsem klasické lemování proužkem. 

Sedí/nesedí: Dceři sedí perfektně. A určitě budu šít i další.

 

1635184473447 1635184473460 1635184473471

 

Krásný den Mája z www.prodej-mi-latky.cz

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení