Jak nakupovat

Pečlivý výběr zboží

Pokud váháte s výběrem zboží, máte nějaké otázky ohledně materiálu, produktu, nebo se chcete na cokoliv zeptat, můžete využít emailovou adresu nebo telefon uvedený v kontaktech. Menu máme rozdělené do hlavních kategorií Látky, metráž, Galanterie, Časopisy a střihy, Dárkové poukazy, Dostřihy. Pokud na ně kliknete můžete si prohlížet katalog zboží v dané sekci. V pravém horním rohu naleznete obrázek lupy, kterou můžete použít pro fulltextové vyhledávání. Lze hledat podle názvu zboží nebo materiálů.

Objednávka zboží

Na stránce košíku klikněte na tlačítko "POKRAČOVAT V OBJEDNÁVCE". Abychom mohli objednávku v pořádku vyřídit a odeslat, zvolte prosím způsob dopravy a způsob platby. Poté klikněte na "Pokračovat" a vyplňte požadované kontaktní údaje. Kliknutím na tlačítko "Odeslat objednávku" úspěšně dokončíte Váš nákup - děkujeme! Vaši objednávku začnete ihned vyřizovat a budeme Vás průběžně informovat e-mailem o tom v jakém stavu je. Pokud jste registrovaný uživatel našeho eshopu, můžete se přihlásit s pomocí uživatelského jména a hesla. Pokud se zaregistrujete, nebudete muset vyplňovat Vaše údaje znovu při každém nákupu. Po vyplnění kontaktních údajů nebo přihlášení Vám systém zobrazí rekapitulaci objednávky a kontaktních údajů.

Registrace uživatele

V pravém horním rohu stránky Prodej mi látky najdete ikonku postavičky. Pod ikonou najdete "Přihlášení" nebo "Registraci". Registraci je možné vyplněním kontaktních údajů, "Přihlášení pomocí facebooku nebo Googlu". Registraci potvrdíte ikonkou "Registrovat". Pro kontrolu se můžete zkusit přihlásit a obrátit se na nás s jakýmkoliv dotazem.

Děkujeme a přejeme Vám příjemný nákup na www.prodej-mi-latky.cz 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.