Softshell zimní

Zimní softshell je základem pro milovníky outdoorových, sportovních aktivit. Tento softshell je tvořen, lepen ze tří částí. Má vrchní vrstvu, která nepromokne, vnitřní membránu, která chrání proti větru a nakonec třetí vrstvu a tou je fleece, který zahřeje. Tato látka je vskutku ideální. Nepromokne, neprofoukne a k tomu všemu Vás ještě pěkně zahřeje. 

Chcete ušít oblečení, které bude zároveň i bezpečné? Aplikujte na ušité oblečení reflexní nažehlovačku, obrázek, který potěší nejednoho malého rošťáka či treperdu a nebo při šití vložte do švů reflexní paspulku, která udělá obrovskou službu například ve vnějších švech kalhot :-) nenásilné ale tak moc účinné. 

V nabídce naleznete jak potištěný zimní softshell tak i jednobarevný zimní softshell. Tento jednobarevný softshell je testovaný Textilním zkušebním ústavem - testován podle vyhlášky č.84/2001 Sb. na výrobky pro děti do 3 let.

Softshell se perfektně hodí:

  • bundy, vesty
  • kalhoty, kombinézy, sukně

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.