E-shop s lidskou tváří

eshop s lidkosu tváří logo

Prodej mi látky = manželé = Kapanovi ... a to jsme my. Látky jsme začali prodávat, protože na trhu toho nebylo moc zajímavého. Pro nás :-) Tak jsme se jednoho krásného dne rozhodli, že když budu šít pro sebe a své blízké, tak toho budu brát víc a nabídnu to Vám švadlenkám. Stalo se. A jak to tak bývá, když člověk dělá něco co ho baví. Podnikání se nám rozrostlo a v nynější době máme e-shop a v listopadu 2019 jsme otevřeli kamennou prodejnu u nás ve Vamberku. Kde nás najdete a rádi Vám poradíme. 

Přejeme Vám krásný den a určitě se někdy uvidíme ať virtuálně u Vaší objednávky
a nebo osobně u nás v obchodě Mája a Honza Kaplanovi


 

Charitativní módní show Obchod módou Odehnal, podzim 2019

No a jak se to tak stává, tak firma roste a nevím jak jiní ale my máme potřebu pomáhat a účastnit se úžasných akcí a pomoci tam, kde můžeme. A proto jsme se na podzim 2019 spojili s firmou Odehnal obchod módou, Doudleby nad Orlicí a začali s mini razit jejich slogan: "Móda lidi spojuje" :-) no není to úžasné? Myslím si, že je to na 100% pravdivé. Toto byla naše první akce a doufám, že ne poslední. Je to úžasné spojení skvělých lidí a ještě se nám podařilo podpořit dobrou věc.  Co více si přát :-)  


 

Školní družina Kostelec nad Orlicí

Jak ze šití, tak ale z provozu eshopu se nám stává, že máme hodně zbytků. Jak se to může stát? Nemůžeme Vám přeci poslat křivě ustřiženou látku a nebo oškliví zubatý kraj. Látky, respektive začátky či konce látek jsou někdy křivě ustřižené, ušpiněné a nebo se může stát, že mají na sobě zbytky lepidla, jak byla látky přichycena k roli. A co s tím? Bylo nám líto to vyhazovat a jedna čistá duše, která pracuje ve Školní družině v Kostelci nad Orlicí, p. Šveidlerová  přišla s nápadem recyklace a zábavy pro děti :-) co lepšího se nám mohlo stát. A proto odstřižky putují k nim. Už se nám i pochlubili prvními výrobky :-)

zdroj: Zpravodaj Orlice 12/2019
https://www.kostelecno.cz/assets/File.ashx?id_org=7019&id_dokumenty=17319


 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.