Certifikované látky - Jak na to ?

Na Prodej mi látky si můžete zakoupit certifikované látky, které jsou vhodné pro šití oblečení pro děti do 3 let. Tyto látky jsou na první pohled označené symbolem - medailí, takže je na první pohled poznáte. Pokud ale hledáte pouze certifikované látky můžete využít naše filtru vyhledávání, který naleznete v každé kategorii látek, kde si můžete zvolit pouze certifikované látky a načtou se Vám pouze ty.

Jsou ostatní látky závadné ?

Určitě nejsou. Můžete z nich šít pro děti, jak malé tak velké, pro dospělé ... kohokoliv :-) Bohužel se najdou látky, které se bohužel nevyrábějí tak bay tyto certifikáty bylo možné na ně vystavit. Jedná se třeba o warmkeepr a jiné, další látky. Tyto látky to určitě neshazuje kvalitativně nebo jinak ale bohužel procesy při výrobě jsou takové, že se neslučují s certifikací.
Moje děti nosí celý podzim tepláčky z warmkeepru, protože jsou příjemné, měkké a hřejivé a nic jim není. Vše je v pořádku a nosí je velice rádi. Nikdy se jim neobjeli sebe menší vyrážka a nebo nějaký jiný kožní problém. A popravdě určitě bych je neoblékla do ničeho, co by jim mělo nějak uškodit. 

Certifikáty jak to s nimi je?

Naše zákony určují jaké náležitosti mají mít látky, z kterých šijí výrobci dětského oblečení aby bylo vše v pořádku a naše dětičky byli chráněné. Výrobci dětské oblečení by měli mít certifikát na každý segment, který použijí na oblečení, které šijí. Tedy od nití, gumu do pasu, nápletu, teplákoviny, úpletu .... všeho z čeho tvoří oblečení pro naše nejměnší. Proto u nás najdete všechny tyto komponenty certifikované: 
- gumy: https://www.prodej-mi-latky.cz/pruzenky-textilni-pradlove-gumy/ 
- nitě overlockové: https://www.prodej-mi-latky.cz/overlockove-nite/ 
- nitě klasické 500m: https://www.prodej-mi-latky.cz/nit-hagal-unipoly/ 
- látky: https://www.prodej-mi-latky.cz/metraz-latky/ 
- lemovací pruženky: https://www.prodej-mi-latky.cz/lemovaci-pulene-pruzenky/ 
- KAM dětské patenty: https://www.prodej-mi-latky.cz/kam-detske-plastove-patenty/ 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.