Tvořivé sady - Dárková vyšívací sada, Máky

Kód: 2612
224 Kč / ks 185,10 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Chcete rozvíjet zručnost svých dětí, vnoučat a nebo sháníte kreativní dárek k narozeninám, Vánocům... Tak Tyto sady jsou přesně to co hledáte. Nechte děti tvořit a rozvíjet svou představivost.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete rozvíjet zručnost svých dětí, vnoučat a nebo sháníte kreativní dárek k narozeninám. Tak Tyto sady jsou přesně to co hledáte. Nechte děti tvořit a rozvíjet svou představivost.  

Vyšívací sada obsahuje kruh, do něhož se nasadí látka s předtištěným vzorem. V sadě najdete i sadu bavlnek a jehel. Vzor květiny zjednoduší samotné vyšívání.


Tyto sady jsou vhodné pro děti ale i dospělé. Tyto sady si zamilujete. Na obrázkové předloze s legendou vyberete příslušnou barvu bavlnky a do textilie vyšijete jednoduchý křížkový steh. Vyšívání je tvoření, které nepatří do starého železa. Pomocí vyšívání si zlepšíte motorické schopnosti a naučíte se i trpělivosti!

 

Sada obsahuje:
Vyšívací rám: 20 x 1 cm, 1ks, 
Vyšívaná látka: 30 cm široká, 30 cm dlouhá, 0,5 mm tlustá, 1ks
Barevné vyšívací nitě: 9 barev + 2 jehly

 

Na "Prodej mi latky" naleznete mnohé sady k do vytvoření mazlíčků, vyšívání, vymalovávání triček:-) beránek, minky, plátna, pleteniny, výstuhy a výplně, KAM patenty, nitě, oděvní šňůry...  

 

UVEDENÁ CENA VÝŠE JE ZA 1KS!

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvořivé sady pro děti
Sada obsahuje: Vyšívací rám: 20 x 1 cm, 1ks, Vyšívaná látka: 30 cm široká, 30 cm dlouhá, 0,5 mm tlustá, 1ks Barevné vyšívací nitě: 9 barev + 2 jehly
Věk: 6 - 99 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.