FAQ koronavirus - covid-19

 

Víme, že tato situace není lehká a proto jsme tu pro Vás. Připravili jsme pro Vás pár řádků, odpovědí na Vaše nejčastější dotazy. Nebojte se, nejsou to žádné sálo dlouhé rozbory nemoci - FAQ koronavirus - covid-19. Jsme všichni dospělí a víme, co je pro nás dobré. Jen prosím nepodceňujme tuto situaci.

Eshop - funguje a bude fungovat na 100%


Obchod ve Vamberku - ZAVŘENO - ale máme pro Vás připravené výdejní okénko. Udělejte si objednávku na eshopu, zvolte osobní předání a už jen vyčkejte na info, kdy si můžete balíček vyzvednout. 

Přeji Vám krásný den a zdraví Mája z www.prodej-mi-latky.cz

  

DESIGN a látky jsou naší vášní!


Design, látky, šití, tvoření... je to to, co Vás naplňuje? Jestli ano, tak jste u nás správně. Máme pro vás designové, potištěné teplákoviny, úplety, softshell, které můžete obratem jednoho kliknutí doplnit o jednobarevné látky, galanterii a závěrem to ukončit výběrem střihu z některých námi nabízených zahraničních časopisů. Vše na jednom místě. Vše pro Vás.

Sháníte certifikované látky pro děti do 3 let? Chcete mít certifikáty, prohlášení o shodě? Prostě to mít vše v pořádku? Opět jste na správném místě. Tyto látky jsou na fotografii označené malým symbolem, plaketkou v levém dolním rohu. Po rozkliknutí najdete všechny potřebné informace o produktu a v záložce soubory naleznete potřebné dokumenty ke stažení (Prohlášení o shodě na daný produkt), vše je pro Vás připravené, jen stáhnout.

  

Novinky

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.